NASZA METODA

NAUKA • TRADYCJA • DOŚWIADCZENIE

Szkoła Sri Sri Joga ma na celu zapewnienie kompleksowej i wielowymiarowej edukacji jogi. Pod przewodnictwem Gurudev Sri Sri Ravi Shankara, oferuje programy głęboko zakorzenione w starożytnej jogicznej nauce, które dają uczestnikom wyjątkowe empiryczne zrozumienie jogi, w jej czystej formie.

WIĘCEJ…

KURSY NAUCZYCIELSKIE

Oferujemy kompleksowy kurs nauczycielski, który obejmuje: głębokie zrozumienie asan, oddechu / pranajam, medytacji i mądrości jogicznej.

ITALY

NON-RESIDENTIAL

April-September 2020

GERMANY

3-WEEK RESIDENTIAL

7-28 June 2020

POLAND

3-WEEK RESIDENTIAL

30 August – 20 September 2020

GERMANY

3-WEEK RESIDENTIAL

14 November – 5 December 2020

NETHERLANDS

NON-RESIDENTIAL

COMING IN 2021

WIĘCEJ…

JOGICZNY ODPOCZYNEK

POLAND

11-15 March 2020

UNITED KINGDOM

10-14 April  2020

BULGARIA

29 April – 3 May 2020

GERMANY

1-5 April & 8-12 July 2020

UNITED KINGDOM

26 – 30 August 2020

LITHUANIA

To be announced…

WIĘCEJ…

SZYBKI PRZEGLĄD

Kurs Nauczycielski Sri Sri Jogi

40

KRAJÓW

60

MIAST

500+

NAUCZYCIELI SRI SRI JOGI

REFERENCJE

Carolina Naess

Carolina Naess

UK

„Kiedy po raz pierwszy spróbowałam jogi wiele lat temu w Nowym Jorku, w ogóle tego nie rozumiałam. Byłam profesjonalną tancerką, więc pomysł utrzymania każdej pozycji tak długo trzęsąc się przy tym, był dla mnie stresujący, jak nic innego!
Dopiero wiele lat później poznałam sekret oddechu, podczas sesji ze Sri Sri Yoga, więc mogłam się zrelaksować i cieszyć się pozycjami jogi. Wiele lat później, kiedy uczyłam się, aby zostać nauczycielem w Sri Sri School of Yoga, wszystko wróciło do mnie. Uświadomienie sobie, jak szybko można wrócić do siebie za pomocą prostych ruchów, które są tak delikatne, że naprawdę każdy może je zrobić. Każdego dnia mogłabym rozciągnąć się bardziej. Za moim ciałem lub małym umysłem wyobrażam sobie, co może być możliwe. Po rozpoczęciu nauczana wiedza była jak lekarstwo łączące każdą szczelinę, wypełniając ją płynnością i radosnym przepływem!
Sri Sri Yoga jest pełna !! Uspokoi to twoje pragnienie, które wszyscy mamy, aby powrócić do naszej prawdziwej natury. Zamiast innej metody kontroli lub nowego programowania, Szkoła ta pozwala czuć się wolnym i naturalnym dla siebie tempie.”

Debora Grossoni

Debora Grossoni

UK

„Wszystko, co Sri Sri Joga wniosła do mojego życia w ciągu ostatnich ośmiu lat, które upłynęły od ukończenia kursu nauczycielskiego, jest czymś, za co zawsze będę wdzięczna. Sri Sri Joga sprawiła, że stałam się o wiele lepszą, szczęśliwszą wersją siebie, a moje życie uczyniłam bogatszym i pełniejszym. Posiadanie tego narzędzia – bycia nauczycielem Sri Sri Jogi – i dzielenie się nim z innymi jest prawdziwym błogosławieństwem.”

Ariane Iranpour

Ariane Iranpour

Luxembourg

„SSY pomógła mi złamać wszystkie moje uprzedzenia i przeniósł moje zrozumienie jogi na następny poziom! Okazało się, że ma o wiele więcej do zaoferowania niż praktyka ciało / umysł. Wprowadziła mnie w doświadczenie wielkich ścieżek jogi. To zmieniający życie sposób uczenia się, obejmujący całościowe i uniwersalne zrozumienie autentycznej ścieżki jogi.”

Oleg Matweew

Oleg Matweew

Belarus

„Po ukończeniu Kursu Nauczycielskiego Sri Sri Joga po raz pierwszy uświadomiłem sobie nieskończoność mojej wewnętrznej jaźni i ograniczenia fizycznego ciała. Stopniowo to przebudzenie pomogło mi przesunąć zakres moich wartości z materialnego na duchowy, co ostatecznie doprowadziło mnie do poczucia satysfakcji, radości, entuzjazmu i inspiracji!”