[icegram messages=”742″]

NASZA METODA

NAUKA • TRADYCJA • DOŚWIADCZENIE

Szkoła Sri Sri Joga ma na celu zapewnienie kompleksowej i wielowymiarowej edukacji jogi. Pod przewodnictwem Gurudev Sri Sri Ravi Shankara, oferuje programy głęboko zakorzenione w starożytnej jogicznej nauce, które dają uczestnikom wyjątkowe empiryczne zrozumienie jogi, w jej czystej formie.

WIĘCEJ…

KURSY NAUCZYCIELSKIE

Oferujemy kompleksowy kurs nauczycielski, który obejmuje: głębokie zrozumienie asan, oddechu / pranajam, medytacji i mądrości jogicznej.

ITALY

NON-RESIDENTIAL

April-September 2020

GERMANY

3-WEEK RESIDENTIAL

7-28 June 2020

POLAND

3-WEEK RESIDENTIAL

30 August – 20 September 2020

GERMANY

3-WEEK RESIDENTIAL

14 November – 5 December 2020

NETHERLANDS

NON-RESIDENTIAL

COMING IN 2021

WIĘCEJ…

JOGICZNY ODPOCZYNEK

POLAND

11-15 March 2020

UNITED KINGDOM

10-14 April  2020

BULGARIA

29 April – 3 May 2020

GERMANY

1-5 April & 8-12 July 2020

UNITED KINGDOM

26 – 30 August 2020

LITHUANIA

To be announced…

WIĘCEJ…

SZYBKI PRZEGLĄD

Kurs Nauczycielski Sri Sri Jogi

40

KRAJÓW

60

MIAST

500+

NAUCZYCIELI SRI SRI JOGI

REFERENCJE

Debora Grossoni

Debora Grossoni

UK

“Wszystko, co Sri Sri Joga wniosła do mojego życia w ciągu ostatnich ośmiu lat, które upłynęły od ukończenia kursu nauczycielskiego, jest czymś, za co zawsze będę wdzięczna. Sri Sri Joga sprawiła, że stałam się o wiele lepszą, szczęśliwszą wersją siebie, a moje życie uczyniłam bogatszym i pełniejszym. Posiadanie tego narzędzia – bycia nauczycielem Sri Sri Jogi – i dzielenie się nim z innymi jest prawdziwym błogosławieństwem.”

Ariane Iranpour

Ariane Iranpour

Luxembourg

“SSY pomógła mi złamać wszystkie moje uprzedzenia i przeniósł moje zrozumienie jogi na następny poziom! Okazało się, że ma o wiele więcej do zaoferowania niż praktyka ciało / umysł. Wprowadziła mnie w doświadczenie wielkich ścieżek jogi. To zmieniający życie sposób uczenia się, obejmujący całościowe i uniwersalne zrozumienie autentycznej ścieżki jogi.”

Oleg Matweew

Oleg Matweew

Belarus

“Po ukończeniu Kursu Nauczycielskiego Sri Sri Joga po raz pierwszy uświadomiłem sobie nieskończoność mojej wewnętrznej jaźni i ograniczenia fizycznego ciała. Stopniowo to przebudzenie pomogło mi przesunąć zakres moich wartości z materialnego na duchowy, co ostatecznie doprowadziło mnie do poczucia satysfakcji, radości, entuzjazmu i inspiracji!”